BAHÇIVAN ÇİFTLİĞİ’DEN PROFESYONEL HİZMET

BAHÇIVAN ÇİFTLİĞİ’DEN PROFESYONEL HİZMET
REKLAM ALANI

TORBALI’DA TEK, İZMİR’E ÖRNEK

Modern kurban kesim yeriyle Torbalı’da tek, İzmir’e örnek olan Bahçıvan çiftliği, bu yıl da vatandaşların Kurban Bayramını daha sağlıklı ve daha huzurlu geçirmesini sağlamak adına 40 personel ve 18 kasabın görevli olduğu Tulum Köyü kurban kesim ve satış yerinde binlerce vatandaşa hizmet verdi. “Utku Can Bahçıvan, her yıl olduğu gibi bu yıl da yapılan hizmetlerle vatandaşların kurban ibadetlerini daha huzurlu bir şekilde yerine getirmelerine katkı sağladıklarını belirtti.

Bahçıvan, Torbalılara en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek adına oluşturulan Tulum Köyü bahçıvan çiftliği yerinin teknolojik, hijyenik, sıhhi bir kesim alanı olması ve tüm detayların düşünülmüş olması dolasıyla vatandaşlarda memnuniyet oluşturduğunu ve İzmir’de bu hizmeti yapan nadir Çiftliklerden biri olduklarını söyledi.

Modern ve son teknolojiye sahip kurban kesim ve kurban satış alanında her şeyin eksiksiz olduğunu dikkat çeken Bahçıvan, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “İzmir’de son teknoloji kurban hizmeti veren nadir çiftliklerden birisiyiz. Kurban kesimlerinin yapılabilmesi için hazırlamış olduğumuz büyükbaş için 4 adet, küçükbaş için de 3 adet olmak üzere  kesimhanelerde profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Sabah öğle ve akşam olmak üzere gelen misafirlerimize yemek ikramı veriyoruz. Tamamen teknolojik bölümlerden oluşan alanlarda öncelikle hayvanımızın vekaletini aldıktan sonra kesime başlıyoruz ardından parçalama bölümüne geçen hayvanımız orada uzman kasaplarımız tarafından parçalanıyor parçalandıktan sonra başka çiftliklerde olmayan hijyenik parçalama makinelerinde el değmeden parçalanan etler kasaplarımız tarafından kasalara kemikli ve kemiksiz şekilde ayrı ayrı eşit şekilde kilolara ayrılıp buzlu köpüklü kasalara koyulup vatandaşlarımıza teslim ediyoruz. Şu ana kadar belirli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz rutin faaliyetlere, Kurban Bayramı dolayısıyla ek çalışmalar yapıyoruz. Özellikle çevremizi temiz tutmak açısından kesilen havanlardan yenmeyen bölümleri islami şartlara dayanarak daha önceden hazırladığımız çukurlara gömüyoruz. Çünkü biz bu alanlarda temizlikle ilgili her türlü önlemleri alıyoruz. Böylelikle vatandaşlarımızın daha huzurlu ve daha mutlu bir bayram geçirmesini sağlıyoruz, Gelecek kurban bayramı’nda aynı verimle hizmet vermeye devam edeceğiz, bu kapsamda emeği geçen ekibimize, kasaplarımıza, ve kurbanlıklarını Bahçıvan Çiftliğinden alan vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ederim. Yüce Allah yapmış olduğumuz hayırları kabul eylesin ”.Dedi

Yayınlama: 29.06.2023
A+
A-
REKLAM ALANI