CHP MESUT GÜLER DEDİ

CHP MESUT GÜLER DEDİ
REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütü kongreye gidiyor. Açıklanan kongre takvimine göre 3 Temmuz’da delege seçimleri başlayacak. Kongrede bugüne kadar adaylığı netleşen ilk isim CHP Belediye Meclis üyesi Mesut Güler oldu

CHP’de kongre takvimi açıklandı. 3 Temmuz’da başlayacak olan delege seçimleri 12 Temmuz’da tamamlanacak. 60 mahallede seçilen delegeler, daha sonra ilçe kongresinde oy kullanarak yeni ilçe başkanını belirleyecekler. İlçe kongresinde adaylığı netleşen ilk isim CHP’li Belediye Meclis Üyesi Mesut Güler oldu. CHP’de birlik ve beraberliği sağlamak, belediye ve parti arasında köprü olabilmek amacıyla yola çıkan Güler, parti tabanından da tam destek alıyor.

MESUT GÜLER KİMDİR?

CHP ilçe kongresinde adaylığını açıklayan Mesut Güler 1986 Torbalı doğumludur. Yaklaşık 20 yıldır ilçede esnaflık yapan genç isim, 2015 yılından bu yana CHP’de aktif siyaset yapıyor. Hem Faruk Akpınar, hem de merhum İsmail Uygur’un ilçe başkanlığı döneminde ilçe yönetiminde görev yapan Güler, 2019 yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi seçildi. Belediye meclisinde katip üye olarak görev yapan Mesut Güler, CHP’nin vitrin isimleri arasında gösteriliyor. Güler, evli ve iki çocuk babasıdır.

Yayınlama: 01.07.2023
A+
A-
REKLAM ALANI