Pala istifa etti!

Pala istifa etti!
REKLAM ALANI

Torbalı Alperen Ocakları Başkanı Halit Pala, sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurdu. Pala, bu bir veda değil diyerek ocak için çalışmaya devam edeceğini kaydetti

2 yıldan uzun süredir Torbalı Alperen Ocakları Başkanlığı görevini yürüten Halit Pala, ani bir kararla bu görevinden istifa ettiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak istifasını kamuoyuyla paylaşan Pala, yaptığı paylaşımda, “Kıymetli kardeşlerim aslında daha önce aldığım kararı sizlerle paylaşmam ve bu açıklamayı yapmam elzem oldu. Şahsım bu göreve geldiğinden bu yana birçok sıkıntı ve zor günler yaşadık. 2,5 yılda birçok faaliyet ve çalışmalarda bulunduk, Ocağımızı her daim canlı tuttuk, yardım faaliyetleri, uyuşturucuyla mücadele, mahalle ziyaretleri, turnuvalar, toplantılar, gerek duyduk pandemi nedeniyle yapamadığımız gündemimizde olan konserler vs. Demem o ki bu davada maşalık yapan hiç bir zihniyet başarılı olamayacak, hep karşılarında biz olacağız. Puslu havayı sevdiğimiz doğrudur, bize koltuk gerekmez, inandığımız davada yolumuza bakarız, hiç bir zaman adamın adamı değil, inandığımız davanın adamı olduk, önemle diyorum, yaptığımız her faaliyette saygı duyulduk, çünkü her şeyi ahlaki, meşru ve hukuki olarak yaptık. Allah (cc) izni ile bu süreçte alnımız açık başımız dik çıktık. Bizler ileriye atılan akıncılar gibi iman ve iradeyle yolumuza devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

“BAŞKANIMIZ YAZICIOĞLU’NUN YOLUNDA OLACAĞIZ”

Halit Pala sözlerini şöyle sürdürdü. “Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nu bir kez daha rahmet, özlem ve saygıyla anıyorum. Kutlu tini şad mekanı uçmağ olsun. Gözümüzün gördüğü hiç bir şeyden korkmadan bu kutlu yolda mücadelemizi sürdüreceğiz, direnmek zulme direnç göstermek Hüseyin’i bir ahlaktır. Bugün itibarı ile Torbalı Alperen Ocakları İlçe Başkanlığı görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Veda olmamakla birlikte ben ve dava arkadaşlarım teşkilatımızın yanında şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu Başkanımızın yolunda olacağız. Kıymetli kardeşlerimi dava arkadaşlarımı saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Allah’a emanet olun”

Yayınlama: 21.09.2021
Düzenleme: 21.09.2021
A+
A-
REKLAM ALANI