SEÇİMİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK TEK ADAY!

SEÇİMİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK TEK ADAY!
REKLAM ALANI

CHP’nin Torbalı’yı getirdiği noktayı herkes görüyor. Bugün yağmur yağmasıyla birlikte tekrardan gördük. Köyleri, mahalleri yine sel bastı. Yerel seçimlere yaklaşık 3 ay kaldı. Tek çivi dahi çakan olmadı. Geçtiğimiz günlerde gazetemiz belediye başkan aday adayları için seçim anketi oluşturdu. Özgür Erman Çağlar ankette binlerce oy alarak adından tekrardan söz ettirdi. Gazetemize gelen telefonlar ve mesajlar sonrası bu konuyu tekrardan kaleme almak istedim. Kamuoyunda şuanda çok büyük bir Çağlar yankısı oluşmuş. Vatandaşlar Özgür Erman Çağlar’ı adaylık yolunda ve başkanlık koltuğunda görmek istiyor.

CHP belediyeciliğini memleket çok iyi biliyor. Vatandaşın hakkını yiyenlerin yeri belediye binası değil başka yerlerdir… Bunları tek tek açıklayacağım. O zamanda kimlerden aman dileyeceksiniz göreceğiz…
Ne kadar kendilerini ön plana çıkartmak isteseler de herkesin de bildiği gibi aday olacak sadece bir kişi var. O da önceki dönem başkanvekilliği yapmış ve şuanda AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar’dır. Geriye kalanlar boşa kürek salladıklarını buradan bir kere daha hatırlatayım.

AK PARTİ 2014 yılında kazandığı seçimle Torbalı’yı 5 yılda yaptığı hizmetlerle şaha kaldırmıştı. Çağlar, Gecesini gündüzüne katarak her kapıyı çalıp vatandaşların başkanı oldu. Çağlar’dan önceki başkanvekillerinden ve başkanlardan hizmet göremeyen vatandaşlar AK Partili Özgür Erman Çağlar’la Torbalı’yı 10 yıl ileriye taşıdılar. Her daim Hak, hukuk ve adaleti gözeten Çağlar, aday adayı olup ilçeyi şaha kaldırmalı.

Özgür Erman Çağlar benim için değerlidir, bir kardeşi olarak her zaman kendisini ağabeyim olarak gördüm. Kendisini esnaflığıyla, kişiliğiyle ve dürüstlüğüyle tüm Torbalı tanıyor ve her zamanda oturduğum ortamda söylerim.

Çağlar’ı Torbalı’da her kesim çok iyi tanır. Ağabeyliği ile tanınır, vefakârlığı ile tanınır, iyi niyeti ile tanınır, yardımseverliği ile tanınır, dürüstlüğü ve adaletiyle tanınır. Din dil ve ırk ayrımı yapmaksızın her kesime kucak açar. Bazıları gibi aman iyi desinler diye değil, gerçekten iyi olduğu için seviliyor. Çağlar’ın önceliği her daim vatandaşlar oldu. İlçeye çoğu hizmeti kazandırdı ve çoğu gereksiz harcamalara engel oldu. Vatandaşın her daim hakkını gözeterek CHP belediyeciliğinin çıkarlarını ve menfaatlerini çoğu kez engelledi. Oturduğu koltuğun her daim hakkını verdi. Kendisine de başkanlık koltuğunun yakışacağına ve o koltuğun hakkını vereceğine inanıyorum. Verdiği emekleri ve çabaları sonrasında tek temennim istediği yere gelmesidir. Birileri davası uğruna, vatandaşı uğruna, kendi hayatından vazgeçiyorsa o kişinin hakkı asla ödenmez. Çağlar’ı hiçbir siyasi partiden ayırt edecek vatandaş yok. Her vatandaşın gönlünde bir güzel anı bırakmıştır gittiği hiçbir kapıdan kimse geri çevirmez. Özgür Erman Çağlar, gençlerinde vazgeçilmez abisidir. Okul çağındaki gençlerden tutun reşit yaştaki gençlere kadar hepsi memnun. Hepsi Çağlar’ın arkasında çok emin adımlarla sağlam ilerliyor. Geleceği gençlerde gören ağabeyim Çağlar’da her daim gençlerin önünü açıyor. Rabbim bu kutlu yolda Çağlar’ın her daim yardımcısı olsun.

Yayınlama: 22.12.2023
Düzenleme: 22.12.2023
A+
A-
REKLAM ALANI