UYGUR’DAN ESER BIRAKMADILAR!

UYGUR’DAN ESER BIRAKMADILAR!
REKLAM ALANI

Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Ramazan ayında doğup, Ramazan ayında vefat eden eski belediye başkanı İsmail Uygur’un fotoğraflarını indirmek için Ramazan ayının bitmesini bile beklemedi.

Rahmetli Belediye Başkanı İsmail Uygur’un 40’ı çıkmadan fotoğrafları billboardlardan çıkarıldı. Belediyenin bu yaptığı pes dedirtti. Belediye Başkanı Mithat Tekin göreve gelir gelmez bir skandala imza attı. Kamuoyunun büyük tepkisini çeken fotoğraflı bir seçimle göreve gelip koltuğa oturduktan sonra İsmail Uygur’un vasiyeti ile geldim, Uygur’un mirasına sahip çıkacağız, Uygur’un yarım bıraktığı projeleri tamamlayacağım” ifadelerinde bulunan Mithat Tekin, daha Uygur’un kırkı çıkmadan, Torbalı’daki bütün fotoğraflarının üzerine kendi fotoğraflarını astırdı. Henüz seçim süreci mahkemeye taşınmış ve nihai karar verilmemişken bu kararı bu kadar mı hevesliydiniz? dedirtti.

MECLİS ÜYELERİ TEPKİLİ

Torbalı Belediyesi Ramazan ayında doğup, Ramazan ayında vefat eden İsmail Uygur’un fotoğraflarını indirmek için Ramazan ayının bitmesini bile beklemedi. Seçim süreci yargıya taşınırken mahkeme kararını beklemeden koltuğa oturan Mithat Tekin’in ilk uygulaması kamuoyunda infiale yol açtı. Parti tabanından da büyük tepki çeken bu skandal kararla ilgili belediyeden bir açıklama yapılmazken, olaya bir çok belediye meclis üyesinin de tepki gösterdiği öğrenildi.

Yayınlama: 12.05.2021
A+
A-
REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.