VOLKAN İTFAİYE’DEN TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ

VOLKAN İTFAİYE’DEN TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ
REKLAM ALANI

50’den fazla ülkeye itfaiye aracı ihraç eden ve dünyadaki en iyi itfaiye araçları üreten ilk 4 şirketten biri olan Volkan İtfaiye, çalışanları ile Geleneksel Çocuk Şenliği etkinliğinde bir araya geldi.

Geleneksel olarak düzenlenen Çocuk Şenliği’nde bu yıl ek olarak Volkan çalışanlarının çocukları sünnet edildi. Sünnet çocukları için mevlit okutuldu, dualar edildi ve daha sonra çocuklara armağanları takdim edildi. Davetlilere fabrika bahçesinde çeşitli yiyecek ikramları da yapılırken gün boyu süren eğlenceli aktivitelerde 600’ü aşkın misafir hoşça vakit geçirdiler.

Volkan İtfaiye Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İsa Tecim günün anlam ve önemine dair gerçekleştirdiği konuşmada: “Tüm katılımcılara ve Volkan Ailesi’ne bugün burada bulundukları için teşekkür ediyorum. Bugün büyük bir şirket konumundayız ama bu yolculuk zorluklarla mücadele ve emek üzerine kuruluydu. 1972’de askerlik görevi sırasında Kastamonu’da bir ev yangınına tanık oldum. Engelli bir kadınla torununun can verdiği yangında bölgede itfaiye bulunmaması nedeniyle yaşananlar beni derinden etkiledi. Biliyosunuz itfaiye aracı üretmeye böyle karar verdim. Bugün sadece ileri teknolojide bir araç üretmiyoruz, insan hayatına dokunuyoruz. Bu bizler için çok değerli bir misyon. Bundan sonraki dönemde de ilerlemeye devam edeceğiz. Bundan sonraki en büyük hedeflerimizden birisi Meslek Lisesi projemiz. İtfaiye araçları teknolojisi üzerine kuracağımız bu okul sadece ülkemize değil tüm gönül coğrafyamıza hizmet edecek. Dünyanın unutulmuş, kalkınmada zorluk çeken mazlum ülkelerinin çocuklarını bu okullarda yetiştireceğiz. Hedeflerimiz hep büyüktü, artık daha da büyük. Dünyanın en önemli üreticilerinden biriyiz ve Allah’ın izniyle daha da büyüyeceğiz. Tüm katılımcılarımıza sevgilerimi sunuyorum. Sünnet olan çocuklarımızı tebrik ediyorum. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum.” açıklamasında bulundu.

Hayat kurtaran araçlar üretmesiyle tanınan Türkiye’nin gözde firması Volkan İtfaiye, üretim teknolojisinin tüm imkanlarından faydalanarak 30.000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 200.000 metrekarelik fabrikada 350’yi aşkın çalışanıyla üretim gerçekleştirmektedir ve hali hazırda 50’i aşkın ülkeye ihracat yapan bir sanayi kuruluşu konumundadır.

Volkan İtfaiye Yönetim Kurulu Başkanı İsa Tecim

Yayınlama: 12.06.2023
Düzenleme: 12.06.2023
A+
A-
REKLAM ALANI